Čištění studní

21. 09. 2021 | Partnerské stránky

Pokud máte na svém pozemku, ať už je to pozemek rodinného domu nebo chaty, kopanou nebo vrtanou studnu, je zapotřebí se čas od času o ni postarat. Pravidelný servis studní znamená především jejich čištění.

Čištění studní zabezpečí jejich bezproblémový provoz a možnost čerpání čisté, nezávadné vody pro váš dům či zahradu. Kontaminace studní probíhá především nesprávně utěsněnou nadzemní částí, kterou se do studny dostává různý nepořádek nebo i organické zbytky v podobě například uhynulých nebo spadlých zvířat, jako jsou hlodavci, kočky a nebo i větší zvířata pakliže je otvor studny zcela nechráněn.

Samotné čištění studní by se pak mělo provádět nejméně jednou za 5 let od posledního čištění. Studna bude zase v perfektní kondici na další období.

Firma Studny Šumperk vám může pomoci se všemi případnými problémy s vaší studnou, ať už jde o její vyčištění nebo i revitalizaci neboli opravu. Samozřejmostí je nabídka veškerých instalatérských prací s touto opravou spojených a montáže různých druhů čerpadel či vodárenských systémů. Co se týče ceny za čištění studny, tak není nic jednoduššího než navštívit naše webové stránky a zaslat nám nezávaznou poptávku. Celou zakázku naceníme a vše potřebné vysvětlíme.

Zákazníci si naše služby pochvalují, o čemž svědčí více než 180 pozitivních recenzí z portálu poptávej.cz. Oceňují především osobní přístup a jednání. Ceny se také nemusíte bát, naše ceny jsou férové a za přijatelnou cenu nabízíme nadstandardně provedenou práci.