Jízda Truck Trialovým speciálem

Vyzkoušejte si řídit opravdový Trialový speciál. 20 minut jízdy v Truck Trialu. Po celou dobu je s vámi zkušený instruktor.
6000,- Kč
ZOBRAZIT

Jízda v Bighummer

Akce: Cena včetně všech poplatků a spolujezdce. Řídit tohle monstrum budeš ty! Vyskoč si za volant jedinečné Americké legendy Hummer na obřích kolech.
5697,-Kč
ZOBRAZIT

Akce: Jízda Hummer H1

Akce: Cena včetně všech poplatků a spolujezdce. Zkuste řídit legendární Hummer H1 a po jízdě nebudete moct ani dýchat. Hummer H1 je vozidlo se samonosnou ocelovou karosérií, pohonem všech kol a vidlicovým vznětovým osmiválcem 6.5l.
5697,-Kč vyprodáno
ZOBRAZIT

Jízda v Monster Truck

Akce: Cena včetně všech poplatků a spolujezdce. Vyzkoušejte si řídit Monster Trucku FORD. 25 minut jízdy v Monster Trucku Ford na největším tankodromu v ČR. Po celou dobu je s vámi zkušený instruktor.
5697,-Kč
ZOBRAZIT

Jízda v Monster Trucku FORD

Vyzkoušejte si řídit Monster Trucku FORD. 30 minut jízdy v Monster Trucku Ford na největším tankodromu v ČR. Po celou dobu je s vámi zkušený instruktor.
5398,-Kč
ZOBRAZIT

Jízda v GAZ Tiger

Gaz Tiger je mimořádně vzácný automobil. Čeká vás 30 minut jízdy na největším tankodromu v ČR, na kterém trénují i Dakarové speciály. Ruský armádní speciál je odpovědí na americkou legendu, která se již dnes nevyrábí. Tigra však tento osud rozhodně nikdy nepotká.
4999,- Kč
ZOBRAZIT

Jízda Hummer H1

Zkuste řídit legendární Hummer H1 a po jízdě nebudete moct ani dýchat. Hummer H1 je vozidlo se samonosnou ocelovou karosérií, pohonem všech kol a vidlicovým vznětovým osmiválcem 6.5l.
5398,-Kč
ZOBRAZIT

Jízda v Hummer H2

Užijte si pořádnou jízdu v nadupaném Hummeru H2, na kterou jen tak nezapomenete. Ovládejte obrovský stroj s velkými koly, projeďte se v tom nejunikátnějším autě na světě. Užijte si zábavu na největším tankodromu v České Republice! Užijte si 30 minut jedinečné jízdy v legendárním Hummeru H2 s instruktorem, v terénu i na silnici.
Vyprodáno
ZOBRAZIT

Armádní speciál BRDM

Staňte se řidičem bojového vozidla a projeďte se po největším polygonu v ČR upraveném pro jízdu těžkou vojenskou technikou. Během 30 minut si můžete vyzkoušet i jízdu pomocí periskopů a pomocí nočního vidění. Řídit budeš ty! Zážitek, na který nezapomenete!
4 999,-Kč
ZOBRAZIT

Jízda v Bighummer

Řídit tohle monstrum budeš ty! Vyskoč si za volant jedinečné Americké legendy Hummer na obřích kolech a vydej se na 30minutovou jízdu po speciální offroad dráze. Za volant můžeš sednout již od 15let!
5398,- Kč
ZOBRAZIT

Novinky

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.